Volvo S40 -01

Shitet nga: Shitet Volvo S40 Vetura/Automjet 24 Shk 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shitet Volvo S40 prodhim i vitit 2001, eshte gjendje te rregullt dhe funksionon shume mire, me cmim mjafte te volitshem.Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojn ne kete number: 044185735
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim