ndrrim me telefon

Shitet nga: besart 12 Qer 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Hibrid
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Acura
Modeli: NSX
TZS*First Austria Car Radio Amplifer FA - 4400*1600W*unbenutzt*Anleitung*OVP pauqall shum e mir asht e fort per kerr 1600watt orgjinal zmadhus zeri baj ndrrim me telefon dhe me ndoni sen tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim