Golf

Shitet nga: Golf 4 16 Shk 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alpina
Modeli: B12
Golf 4 1.4. Benzin 16v. Viti I prodhimit 1999 2 par fellne.me.goma.dimri dhe ver
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim