Audi 80 / 1.8 -89

Shitet nga: Enver 25 Mar 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Drenas
Shes audi 80 viti prodhimit 1989 ne gjendje të rregullt , benzin dhe ka regjistrim deri me 24.12.2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim