Audi 80 B4 Benzin 1994

Shitet nga: Bajraktari 20 Mar 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Drenas
Shitet vetura Audi 80-B4 viti prodhimit 1994-1.6i , 74KW,101 PS e gjelbert e mbyllet metalike
Vetura posedon motorr gjysem elektronik ,ABS, me kukë,me kulm qe hapet,Qelsi qendror me digitron,Radio me CD, shum i ruajtur e i pastër brenda dhe jasht, motorr gjysemelektronik,dritat Xenon,rrypin dhëmbëzorë ne Mars 2014 te ndrruar,xhamat kolor,bllokadë elektrike mos me mujt me ta vjedh,goma shum ti mira me nje fjal vetura eshte tip top . Vetura ndodhet ne Gjermani qmimi fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim