Audi q7 -08

Shitet nga: gani 24 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Drenas
shes audi q7 me qmim tejsisht te volitshem ku makina eshte e ruajtur I kam bo vetem nje foto sepse vellau im e ka ne perendim dhe do ta shes
klimatronik
tiptronik
nxehse te karrigave
pasqyret me rryme
etjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim