Audi 80 -90

Shitet nga: Audi 11 Shk 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shes audi 80 viti1990 disel 1.6 tdi vallan hidraulik ne gjendje te rregullt . Vajin dhe filterat I ka te nderruar gomat e dimrit. Regjistrim ka edhe 6 muj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim