Shitet Audi 80

Shitet nga: Valon 08 Mar 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shitet vetura Audi 80 ne gjendje krejtesishte te rregullt per vozitje. Vetura eshte e Importuar nga Gjermania dhe eshte vozitur vetem nga nje pronar. Regjistrimi i ka dalur para pak ditesh mirepo ekziston mondesine per ri-regjistrim.

Posedon Gomat e reja te Dimrit si dhe posedon edhe dy goma te tjera te veres te cilat ipet bashke me veturen!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim