Audi A4

Shitet nga: xeni 29 Sht 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
1.9 diesel TDI (I) te kuqe fastlift model S-Line extra ekonomik 4.6 L/100 kmh me krejt serivset e kryera ngjyra Gold matt stopat LLD te A6 xenon angeleyce branikat extra fellne 2 pal dimer 15 inch dhe verë 18 inch shajme 2.5 cm amortizera me gvinta para dhe pas plus 1 pal amortizera komplet te thjeshta klima tronik karriga me nxemje abs llajsne chrom dhe hekrat mbi tavan chroom karriga sport para

vetura eshte ne gjendje extra te mire informata me te hollsishme kontakto 044600-122 & viber +37744-600-122
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim