Audi A6 c4 -97

Shitet nga: Gezim 17 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet audi a6 c4 asht elkur klim abs 6 muj rigjistrim e runtime teper dhe motorin e ka 2.5 tdi shpenzimet sa 1 golf 4 se asht qe kom qe 3 vjet dhe e rujtne 049 903084
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim