Blejm te Gjitha Llojet e BMW X5 X6 320 330 530 630

Shitet nga: Auto-24h Sot 02:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 367 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 950 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X6
Artanë
Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. _______________________________________ Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes pranojm vetura me dogan ose pa dogan me defekte,aksident,2000-2016 _________________________________________ Blerjet behen ne konfidence te plote cash ose banke Munde te na konkaktoni permes viber ne //////////+38349888-028 +38349300273 Orari nga ora 9:00 deri 21:00 ______________________________________ Verejtje te gjitha shpalljet ne merrjep jan te kompanis te njejt Gjindemi ne tere Kosoven Transpori eshte i yni

Sch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim