Bmw 530 dizel -01

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: npsh dorisi 12 Mar 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shitet bmw 530 dizel . nrrohet me mobile . esht shum i rujtun si jasht ashtu edhe mrena . ka regjistrim deri :20:01: 2016.ka lkur mrena . bord kopjuter. signal mrapa dhe para per parking. esht me shum sene ekstra .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim