Chevrolet Nubira

Shitet nga: Alban 15 Nën 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Nubira
Chevrolet Nubira 1.8 16v
Full Ekstra
4x gjamat me rrym
Mbyllje me qels
Vallanin levizes (posht,lart,para,mbrapa)
Mbyllje per femje (dyrt e pasme)
Mbeshtets dore para dhe mbrapa
AC Klima
CD changer (5 cd)
Immobilizer
Ndrrim vetem me Bmw 320d dhe 330d me ndrrim qmimi 5100 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim