Shitet Citroen Xsara 1.9

Shitet nga: Bledar 28 Shk 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Xsara
Citroen Xsara ne gjendje shume te mire posedon klime airbag abs dritare elektronike. I regjistruar deri ne Janar 2017 guma te reja filtera te ri kubikazha 1900cm3 (1.9) HDI . Vetura gjindet ne Drenas per me shume info: 045228188 dhe viber +37745228188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim