Shitet ose nderrohet

Shitet nga: Fatmir 05 Mar 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
Shitet ose nderrohet fiat ducato ne gjendje shum te mir teknike rexhistrim i skaduar ka dhe denim,bejm ndrrim me wv 3,fiat etj vetem komb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim