U SHIT FLM MERR JEP

Shitet nga: Blerim 28 Shk 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
Shes kombin FIAT DUCATO 1.9 Turbo Diezel ne gjendje shum te mir teknike dhe optike.
Regjistrim deri me daten : 22 05 2016
Per me shum na kontaktoni ne numrin e telefonit 044/314-959
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim