Ford Fiesta benzin -88

Shitet nga: Dushi 15 Shk 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Drenas
Shes veturen Ford 900 kubik benzin shpenzimet ika te vogla RKS i skaduar me denim vetura punon mir mund ta dhezni dhe ta provoni numri kontaktues 044274752 fotot jan ber sot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim