FORD ESCORD

Shitet nga: EKREM MORINA 22 Mar 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

680 EUR   900 EUR

Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Escort
shes ford escort 1.6 benzin viti i prodhmit 1992 regjstim ka deri me 12-09 -2016 i ka gjamat me rrym si dhe pasyret shiber fellne te mira asht i rujtun si mrena po ashtu edhe jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim