FORD ESCORT -92

Shitet nga: EKREM MORINA 09 Pri 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR   900 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Escort
shes ford escort 1.6 benzin viti i prodhmit 1992 regjstim ka deri me 12-09 -2016 i ka gjamat me rrym si dhe pasyret shiber fellne te mira asht i rujtun si mrena po ashtu edhe jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim