Ford focus Rks 11 Muaj

Shitet nga: Mentor 11 Dhj 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shitet vetura Ford Focus dizel 1.8 TDDi pa te kuqe vetura ka Clim centrall hapjen dhe mbylljen e dyrve me derigjues gjamat me rrym radio me DVD USB CD mp3 Uljen filterat te ndrrun me 01/ 12 / 2015 Regjistrim 30 /10/2016 ndrrim nese me konveno vetura osht shum e rujtne dhe ne gjendie tmir
Viber + 37745980180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim