Ford Mondeo 2.0

Shitet nga: Fitim 04 Shk 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
Shitet Ford Mondeo 2.0 diesel shume i rujtun i sapo ardhur nga Luksemburgu ne gjendje shume te mire posedon klim,abs,mbyllje dhe hapje elektronike. Vetura eshte shume ekonomike. Per me shume info kontaktoni ne numrin 049 587 465 + viber +38649587465
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim