Ford

Shitet nga: Ford 22 Qer 01:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Sierra
Ford sierra pa motorr, pa instalim me dokumenta dhe denim nuk ka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim