Isuz Trooper -91

Shitet nga: Florim 08 Qer 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Drenas
Xhip Isuzi trooper Turbo intercolor 2.8,
regjistrim ka deri ne muajin e 8
esht i ruajtur mir si jasht ashtu dhe ne gjerat e mbrendshme
Kush esht i interesuar mund te therras ne viber +377 45 254 230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim