Jeep Grand Cheroke -99

Shitet nga: Mirush gegaj 14 Mar 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Komuna: Drenas
shitet jeep grand cheroke viti i prodhimit 1999 motorri 3.1 ka te demtuara gjumicat e trapit dhe duhet ti ndrrohet rrypi i dinames si dhe nuk munD ta perktheni ne emrin tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim