Jeep grand cheroke Limited -99

Shitet nga: Mirush gegaj 23 Mar 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Drenas
viti 99 motorri 3.1 Dizell duhet ti ndrrohet gumicat e trapit si dhe rrypi dhamzor nuk mund te perkthehet ne emrin tuaj sepse asht i regjistrum pa dogan mund te na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim