Jeep cherokee 2.8 -2006 Pjese

Shitet nga: Safet 17 Shk 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jeep
Modeli: Cherokee
Te ne mund te gjeni pjes te ndryshme per gjipa si dhe servisimin e tyre Gjendemi kilometrin e par Komoran Pej perball Al petrol Nr kontakt 044194854 049194854. Viber 044747469
KEMI PJES EDHE PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 2007- NISSAN MURANO 3.5- 2007 ,MITSUBISHI PININ-2002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim