Mazdaa

Shitet nga: Faton Bujupi 19 Pri 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: MPV
Shitet Mazda ne gjendje te rregullt
Me 7 ulsë xhamat me elektronik ka klimë si dhe panoram me xhamë ne menyr elektronike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim