Mercedes 190 diesel -90

Shitet nga: Mercedes 190 03 Mar 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes veturen mercedes 190 dizell ne gjendje shum te mir si dhe e servisuar cdo her me koh viti 1987 kubikazha 1983 cc me regjistrim veture per merakli vlen te ceket se perkthimi behet menjeher sepse nuk eshte hipotek mund te kontaktoi edhe ne viber +37744257657
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim