Shitet dhe nderrohet

Shitet nga: nisi 30 Jan 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
shes mercedes 190 dizel me marrveshje bejm edhe nderrim
Vrejtje:vetura ka denim 200 euro
perndryshe vetura eshte ne gjendje te rregullt
per me shum informata na kontaktoni ne numrin:045598022
mund te kontaktoni edhe permes VIBERIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim