Mercedes 270 cdi -03

Shitet nga: Qendrim 23 Krr 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 350 EUR   5 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
Vetura ësht e ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte esht komfort paket me cd navi,telefon ,ka senzor para dhe mbrapa me kontroll teknik te rregullt vetura esht tip-top ka radio me 6 cd ka filterat e ri te sapo ndrruar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim