mercedes Ml

Shitet nga: mercedes 24 Jan 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
shitet gjipi mercedes ml 270 cdi
2003 nje vit rigjistrim gomat e reja me te gjitha serviset e kryera esht model inspiracion i ardhur nga zvicrra ,
gjith ni pronar i kompletuar me te gjitha posedon ;
karrigat elkur te rujtne ne maximum
klim tronik funksionale
nxemje ne karriga ,dhe levizje elektronike
pasqyret i palohen ,+ me nxemje
fellnet origjinal krom
dvd,tv,navi,6 cd ne gepek
posedon kuk per terhekje
shpejtesit i ndrron shum mir fenomenal
km te sakta dhe gjendje perfekte ne te gjitha aspektet duke perfshi gjendjen teknike , optike ,interierin, kareserin, motorrin me hargjime te pergjithshme 9.2 dhe vozitje shum te rehatshme
nuk esht hipotek perkthimi i menjehershem

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim