Mercedes 300 Ursuz 355 ndrrim me vetura -88

Shitet nga: autooo.XXXX 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
shiten - ndrrohen me : audi a4 a6 / Golf 4 tdi bmw , passat dhe vetura te ndryshme
049240967
viber +38649240967
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim