Mercedes C200 2006

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dardanija 22 Pri 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Drenas
Mercedes C200 2006 , Automatik , Klimautomatikc , ulse me nxemje , 212000km ME GARANCION , i po sa ardhur nga Gjermanija , ngjyra e kalter metalike , shum i ruajtun dhe ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim