Mercedes E280 d -07

Shitet nga: naim 06 Pri 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Drenas
Shes veturen mercedes e 280 d me tabela rks resistrim deri ne fund te korrikut airbag ,acc ,sensor para dhe mbrapa vetura eshte ne gjendje te regullt servisat i ka te kryer dhe kontrollimin teknik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim