Mercedes S400 dizel -04

Shitet nga: Shaqa 15 Pri 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes edhe ndrrimi i mundshum:Mercedes S400 viti i prodhimit 2004 CDI full ekstra korrika me masazh korrika levizese me nxemje dhe ftofje cenzor mbrapa dhe perpara parkingut senzor i frenimit ekstra navigacjon tempomat etj etj ,,,, vetura eshte ne gjendje shum te mir pres vetem bleres serioz sms nuk i kthej ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim