Mercedes benz -04

Shitet nga: Shpejti 29 Sht 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes kerrin mercedesbenz
E220 viti 2004 eshte ne gjendje shum
te mir teknike dhe optike
ka dy pal goma te dimRit dhe veres te kalume i
Ka 250 mij ka sigurim edhe 8 muj
nr kontaktus 044260060
ne ket numer mundeni me thirr edhe
ne viber
prej ores 8:00deri22:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim