Mercedes benz 2.5 -86

Shitet nga: Leutrim 13 Mar 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 350 EUR

Komuna: Drenas
Shes mercedes benz 2.5
Ne gjendje shum te mir
Si nga ana e karoseris si dhe nga
Ana e motorrit regjistrim dej 19.01.2016
Per me shum.tel 045709731
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim