Mersedes Benz CLK 220 CDI -06

Shitet nga: Shkelzen Obrija 08 Shk 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Mersedec Benz, E clk 220 CDI
Viti 2006
I regjistruar në RKS
Karrikat me ajër, lëkur, sensor drita, sensor të shiut.
Shkelzen Obrija, Komoran.
Numri I teleofnit: 044-776-758 dhe 049-311-128
Cmimi sipas marrveshjës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim