PJES NISSAN PATHFINDER-NAVARA-X-TRAIL 2007

Shitet nga: Safet 22 Jan 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: X-Trail
Te ne mund te gjeni pjes te ndryshme per gjipa si dhe servisimin e tyre Gjendemi kilometrin e par Komoran Pej perball Al petrol Nr kontakt 044194854 049194854. Viber 044747469
PJES PER HYUNDAI SANTA FE-2004,2.4-2.0 -2006,2.2 -2008,2.2. NISSAN NAVARA 2007
NISSAN MURANO-3.5/ 2007
NISSAN PATHFINDER 2007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim