Opel Ascona -88

Shitet nga: Trim 31 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Shes opel ascona 1.6 benzin RKS regjistrim edhe 3 muaj.
Viti i prodhimit 1988
Kerri eshte ne gjendje te rregullt pune, ulje dhe filtera te ndrrum.
Kerrin e posedoj qe 11 vite, eshte ne emrin tim. Per dokumenta garantoj gjithqka.
Baj ndrrim me viq, lope, etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim