Opel Astra 1.9 CDTI 2006

Shitet nga: Bashkim 06 Shk 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 199 EUR

Komuna: Drenas
Opel Astra 1.9 CDTI 2006
Eshte i posa ardhure nga Gjermania
Opel Astra 1.9 CDTI i ka 120 PS dhe ka te ndrrume:
Korpe \ Llamell \ Zamajac \ Diskat \ Jaboqicat \ Katalizatorin \
Te gjitha keto i ka te nderruara ne Gjermoni kur vetura i ka pasur 205000 Km.
Te gjitha servisimet i ka te kryer me rregulla ne OPEL.
Vetura eshte shume e rujatur dhe shum komode dhe eshte seria e fundit e kti modeli .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim