Opel Corsa Plin Benzin 1.3 -86

Shitet nga: Burim 28 Shk 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Drenas
Opel corsa Plin Benzin 1.3 shume e rujtun si ne motorr edhe karoseri, regjistrim te skaduar qe 2 muaj
Posedon centrall,Fellne dhe me hargjime shume shume te voga!
****** Mundesi ndrrimi me qfardo Kerri ose me me ndoni send qe me konvenon ******
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim