Opel Vectra 1.7 dizel -93

Shitet nga: vectra 14 Pri 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
shes opel vectra viti prodhimit 1993 rigjistrimi i skaduar 28.05.2014 vectra asht shum e shtrengume dizell 1.7 shpenzime shum te vogla bejm dhe ndrrim me ndonje veturë tjeter pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim