Opel Zafira 2.2 DTI -02

Shitet nga: wv 14 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Drenas
Shitet opel zafira 2.2 dti ne gjendje shum te mir teknike vetura a qe 3 vite ne ks une jam pronari i par dmth une e kam doganu ka librat e servisev dhe te gjitha serviset e kryera vetura a e importuar nga zvicrra me tablea rks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim