Opel corsa- 2009- eco flex dizel 1.3 -09

Shitet nga: Safet 06 Jan 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Vetura asht ne gjendje te mir i sapo ardhun nga gjermania
Dogana dhe homologimi te kryme .Regjistrim 1 vit
Vetura posedon KLIM ABS
Nr tel. 044194854
049194854. Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim