OPEL ASTRA G 1.6 BENZIN,ECOTEC,1 VIT REGJISTRIM

Shitet nga: Nazmi 19 Shk 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
OPEL ASTRA 1.6 BENZIN,MOTORI JAPAN ECO TEC.
E REGJSTRUAR ME DT.11.02.2016 DERI ME 11.02.2017

NGJYRA E KALTER METALIKE.

-KA KARASERI TE MREKKULUESHME

POASHTU EDHE INTERJER TE BUKUR

NUK DO TE INVESTONI ASGJE NE VETURË

E SERVISUAR ME DT.10.11.2015(FILTERAT E ULJES,AJRIT,KLIMES DHE ULJEN,TE GJITHA TE NDRRUME)

VETURA ESHTE NEEMRIN TIM PERSONAL

NUK ESHTE NE HIPOTEKË.


POSEDON
-ALARM-
-AIR BEG-
-AIR BAG NE ULSE PARA-
-KLIMFUNKSIONALE-AC
ABS-FRENIMI
-RADIO ME CD MUZIK FABRISHKISHT-
-TIMONIN HIDROLIK-
-NDRUSI I SHPEJTSIVE 5+R
-5 ULSE-
FELLNE TE BUKURA
-GOMA DIMRI TE REJA +GOMA TE VERES KOMPLET
-GOM REZERV-
-PASHQYRET ELEKTRONIK
-GJAMAT ELEKTRONIK-

QMIM 3,100 EURO

TEL 045 269 824

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim