Opel Astra 1.7 dti

Shitet nga: Astra 18 Sht 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes opela astra ne gjendje te shkelqyeshme dhe nuk ka nevoj ndonji investim ma te voglin.8muj regjistrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim