Opel Astra dizel -06

Shitet nga: Sami Dajakaj 31 Tet 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes veturenOpel AstraTDI 1,9 ,110KW,150PS ,Vetura posedonklimatizim Automatik,,navigacion,komplet dritare elektrike dhe me nxemje.ulse te lekures me nxemje sensor per parking original felge 18zolldrita
drita ksenon te levizshme gjat vositjes neper kthesa Shum Elemente tjera .Kjo vetur eshte sportive dhe ka Shum Elemente ekstra.Vetura ka ardhur nga zvicrra me porosi dhe e pa doganur Vetura eshte ne gjendje Shum te mir teknike dhe nga pamja e jashtme pa kurfar domtimi Veturen e bej nderrim edhe me mobile te nje kualiteti te mir Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim