SHITETT URGJENTTTT ?????

Shitet nga: lirim 08 Pri 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Aster 1.7 witi i prodhimit 2005 ngjendje trregullt i paisur me tempomats me ABS ESP me 6 shpejtsi hargjimet i ka mesatare 6$ n 100 km gjithashtu ka një start te fort ësht i paisur me gjama elektronik dhe ka 1 qels e ka perdor veq ni dor nuk ka korrizion i ka 246000 tkalume me servis t krym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim