Shitet

Shitet nga: Bashkim 27 Mar 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Drenas
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet opel vectra viti I prodhimit 29 12 2005, ngjyre hiri metalike e regjitruar rks deri 29 02 2017 regjistrimi I dyte ne ks diesel I servisuar. Vetura eshte vozit vetem nga nje pronar ne ks dhe eshte me garancion, per me shume informata kontaktoni ne 044 775 378 dhe 044 173 670 apo ne viber ne nr e njejte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim